Justyna
Wawrowska

Przedstawiciel handlowy
thermomix

thermolove.pl

Cookidoo

Odkryj nieograniczone możliwości kulinarne z aplikacją Cookidoo.

Ponad 80 tysiącami przepisów z całego świata, w tym blisko 5 tysięcy polskich.

Cookidoo i Thermomix to niezwykłe narzędzia dla każdego, kto lubi gotować i eksperymentować z różnymi smakami i stylami kulinarnymi.

Cookidoo to nie tylko serwis z przepisami, to kulinarna przygoda, która zaczyna się w Twojej kuchni.

Odkryj nieskończoną ilość inspiracji i wybierz coś dla siebie spośród setek dostępnych przepisów. Bez względu na to, czy szukasz przepisu na szybki posiłek dla całej rodziny, czy też planujesz menu na wyjątkową okazję, Cookidoo zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz.

Zapomnij o przeglądaniu książek kucharskich i notowaniu przepisów na kartce papieru. Cookidoo to praktyczna platforma, na której znajdziesz wszystkie swoje ulubione przepisy w jednym miejscu. Możesz przeglądać przepisy w dowolnym czasie i miejscu, a dzięki opcji planowania posiłków zawsze będziesz mieć gotowy pomysł na to, co ugotować.

Dzięki Cookidoo możesz odkrywać nowe smaki i eksperymentować w kuchni. Korzystając z funkcji wyszukiwania, łatwo znajdziesz przepis dopasowany do Twoich wymagań i preferencji żywieniowych.

Cookidoo również oferuje spersonalizowane listy zakupów, które ułatwiają planowanie potrzebnych składników. Możesz w prosty sposób wygenerować listę zakupów na podstawie wybranych przepisów i przesłać ją na swój telefon, aby mieć ją zawsze pod ręką.

Dodatkowo aplikacja oferuje funkcję filtrowania przepisów na podstawie dostępnych składników. Pozwala to na szybkie i proste znalezienie przepisu, który można przygotować z produktów, które już masz w lodówce lub spiżarni. Dzięki temu planowanie i robienie zakupów stają się łatwiejsze i bardziej efektywne, a czas spędzony w kuchni przynosi jeszcze większą przyjemność.

Nie czekaj, dołącz do kulinarnego świata Cookidoo i odkryj nieskończoną ilość możliwości z Thermomixem. Poznaj nowe smaki, zaplanuj menu na cały tydzień i ciesz się kulinarną przygodą.

Roczny abonament Cookidoo to:
199 PLN (tylko 16,58 PLN miesięcznie)

Przy zakupie urządzenia klient otrzymuje 6-miesięczny darmowy dostęp do Cookidoo!

thermomix-cookidoo-plock-sierpc-gostynin

Odkryj smaki świata z

Cookidoo

Kontakt

thermolove.pl

Telefon

email

thermomix-sierpc-gostynin

Justyna Wawrowska
Przedstawiciel Handlowy
Thermomix

Płock, Warszawa, Łąck, Grabina, Gostynin, Kowal, Soczewka, Nowy Duninów, Włocławek, Gąbin, Kutno, Lipno, Brudzeń, Maszewo, Dobrzyń nad Wisłą, Drobin, Radzanowo, Bielsk, Płońsk, Staroźreby, Sierpc, Żuromin, Raciąż, Słupno, Bodzanów, Mała Wieś, Wyszogród, Nowy Dwór Mazowiecki, Łomianki, Sochaczew, Iłów, Teresin, Błonie.